Årets utstillere

Oversikt over årets utstillere i oversikten ned på siden.

Kart over området med standnr finner du her

Dronefoto for oversikt finner du her

Områder Firmanavn/Etternavn
253 AANDSTAD A-og-S
259 A-K maskiner AS avd. Vinstra
260 Akershus Traktor AS
212 Amuletten
50 André`s Bu
32 Anibro
8 Arne O Lutro
109 Askepott
29 ASTRITROLLET
10 Beito ysteri AS
36 Belisa AS
115 Bilkompaniet AS Lillehammer
30 Bjørnerud
15 Bæstes Bakeri AS
211 Det lille ekstra
201 Det norske Vaffelstekeriet
103 Disma as
261 Eik senteret Gausdal
258 Europro AS
104 Eusebiu Budau AS
110 Eva Solberg Tore Nyhus - Roteloftet
19 Fasadeprodukter
108 Fashion & New Limited
257 Felleskjøpet Agri SA
43 Fiola design
37 Flor AS
44 Foss Agentur  / Krefting -og- co as
256 Fron Traktor Service As
107 Frøysagarden
47 Gardskjøkkenet
225 Gausdal Landhandleri AS Avd Hafjell
106 Gausdal Mat AS
35 Geno SA
17 Ginger Huuva
264 Glommen Mjøsen Skog
12 Godt og Hjemmelaget
2 GoSjokoladen
28 Guristua
18 B GÅRDS OG BYGDEMAT AS
210 Hande Rakfisk
252 Haru Systemer as
46 Heidal Hjemmebakeri
100 Helge Jepsen
Stallringen Holmøyane seletøy
25 Håndlaget i glass
255 Ifor Williams Norge AS
220 Inger Lise Engen Brukskunst
11 Jan Vedum
116 Jørn Jensen Lærhandel AS
121 Kirsti Drewsen
48 Kjevla bakeri
52 Klima & Montasje AS
23 Knivtorget
215 Korg-erik
13 Kvikne Hjemmebakeri
102 La Cuisine group - belgiske vafler
54 Leif Quist
250 LENA MASKIN AS
214 Lillehammer Industrisalg AS
49 Linnea Finnskogen as
251 Maskinsenteret i Gudbrandsdalen AS
5 Matveveriet AS
45 Mayas company
263 MYHRES maskinomsetning AS
221 Myriel Design
39 Nabben Brukskunst
101 Nabil Ahmed
51 NAF Lillehammer og omegn
222 Natur Alpakka Meråker 
224 Nimai Håvard Hammer
223 Nor Gøy Fun
33 Nordlys of Norway
254 Norlog AS
265 NORTØMMER A/S
34 Norwex
18 Okto as
262 Orkel Direkte AS
24 PROPOLIFE
14 Q-meieriene As 
123 Rock Pop
4 Romstad Gård AS
40 Siljans Linnedukar AB
9 Sirupstynnkakebakeriet
7 Skjåkmat
6 Smak i Lom AS
120 Smart Hest
226 Smultringbua v/Torunn Berge
227 Spekeboden AS
16 Spekematbilen Johannessen
202 STABBURMAT AS
22 Stavsplassens venner
42 SteinR AS
26 Styrvold
3 TINE 
200 Toyota Sulland Lillehammer AS
1 Trauget Spekemat
111 Tretten Sanitetsforening
53 Trimakk Gjøvik
213 Valdres skinn og ull
216 Verktøygrossisten AS
31 Villmarkssus A.Aaen
38 Øyer arbeidssenter
41 Øyer kommune
21 Øyer og Tretten Historielag
20 Øyer Ungdomsskole
100 Åndheim Kulde AS

Kart, klikk her så får du opp en PDF med kart både inne og ute
Nr på standen finner du i den alfabetiske oversikten over.